Unieke samenwerking met GarageTDI

30 september 2022

Beste ouders/verzorgers,

Dit schooljaar zijn we gestart met een unieke samenwerking met GarageTDI. GarageTDI is een jeugdtheater gezelschap in Assen en geeft ook lessen op scholen. 

GarageTDI geeft lessen in het teken van bewegen, spelen, theater, drama en muziek. Naast dat deze lessen heel leuk zijn, kan het ook bijdragen aan het samenwerken, ontdekken van talenten, presenteren, creativiteit, iets doen wat je misschien spannend vindt, zelfvertrouwen en is het goed voor gewoonte 7: Houd de zaag scherp. In onze ogen allemaal belangrijke onderdelen in de ontwikkeling van onze leerlingen.

Tijdens de lessen die worden gegeven aan onze leerlingen zullen de docenten van Garage TDI aan de hand van een thema, waar leerlingen op dat moment mee bezig zijn in de reguliere lessen, aan de slag gaan. Op deze manier kunnen leerlingen deze onderwerpen op een creatieve en interactieve manier verkennen en verdiepen door professionals op het gebied van kunst en cultuur. De lessen vanuit GarageTDI vinden 63 keer plaats, verspreid over al onze acht groepen. Tijdens zo’n dag staan de bevoegde docenten van GarageTDI voor de klas en geven zij de hele dag les.

Deze samenwerking is eerst alleen dit schooljaar. We hebben dit kunnen starten door het inzetten van de gelden om de werkdruk van leerkrachten te verminderen. Eerder deden wij dit door een invaller voor de groep te plaatsen, waardoor de leerkracht andere werkzaamheden kon doen (bijvoorbeeld administratie, scholing etc.). Dit was fijn voor de leerkracht, maar had voor de leerlingen minder toegevoegde waarde. Door deze nieuwe constructie hebben ook de leerlingen een heel waardevolle en leerzame dag, een mooie win-win dus! 

We zijn erg enthousiast over deze nieuwe samenwerking en hopen hiermee met GarageTDI een mooie bijdrage te leveren aan de culturele ontwikkeling van onze leerlingen. 

Met vriendelijke groet,

Kindcentrum Baggelhuizen

Documenten

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.